Corazon

       

Batohy a sedačky na nošení dětí Corazon

„pevnost-odolnost-kvalita“

Firma Corazon je tradiční český výrobce, zabývající se výrobou sportovních batohů více než 20let. Značka Corazon si získala za dobu svého působení v České republice velké množství příznivců, kteří oceňují zejména precizní kvalitu zpracování, nejvyšší kvalitu materiálů, kterou Corazon používá na svých výrobcích, vysoký komfort nošení, spolehlivost, ale též neomezený pozáruční servis, který nabízíme všem naším zákazníkům.

V současnosti ve výrobní programu značky Corazon najdete:

-          outdoorové sedačky na nošení dětí

-          zátěžové cordurové batohy

-          bouldermatky

-          zákaznické výrobky pro průmysl a armádu

Firma Corazon si zakládá na dlouhodobé životnosti a spolehlivosti svých výrobků. Pro své produkty používá ověřené velmi pevné, odolné a zátěžové tkaniny, zejména Corduru, nylon, a velmi kvalitní a trvanlivé komponenty. Česká výroba je zárukou precizní kvality zpracování.

   

Historie firmy

Značka Corazon vznikla v r.1990 z nadšení pro outdoor, hory a skálolezení.  V tehdejších dobách nedostatku kvalitních, cenově přijatelných, batohů na našem trhu, se zrodila kusová výroba prvních batohů. Počáteční iniciativa vedla krátce po té k založení značky Corazon.

Protože při výrobě našich batohů Corazon jsme od samého založení kladli důraz na nejvyšší kvalitu materiálů a zpracování, získala si značka Corazon v průběhu let uznání za své velmi kvalitní, pevné a odolné batohy. Pevnost- odolnost- kvalita jsou pro nás vlastnosti, které chceme naším zákazníkům nabízet, proto neustále hledáme nejkvalitnější  materiály a komponenty. Funkčnost a propracované detaily, nejvyšší komfort nošení a pohodlí, jsou našimi prioritami. V posledních pěti letech jsme se zařadili mezi světové výrobce sedaček na nošení dětí, kde se nám podařilo se prosadit mezi světovými značkami. V současnosti se naše sedačky Panda prodávají ne jenom v Evropě ale i USA a Austrálii. Sdílejte s ostatními Vaše zkušenosti s výrobky Corazon na facebooku, nebo instagramu, nebo nám je napište na , na Vašem názoru nám záleží.